FAQ

Zgłoś nam ten fakt przynajmniej 1 dzień wcześniej, do godz. 14:00. Możesz poinformować nas telefonicznie – 735 245 555, mailowo – catering@oboranawynos.pl

Niewykorzystane dni cateringowe zostaną doliczone do całkowitego czasu trwania umowy i przesuną datę jej zakończenia.

TAK. Jeżeli chcesz, żebyśmy dostarczyli Twój zestaw pod inny adres niż zwykle. Możesz poinformować nas telefonicznie – 735 245 555, mailowo – catering@oboranawynos.pl lub na Facebooku. W dzień dostawy do godziny 18:00

1. Otrzymywane posiłki spożywaj regularnie, najlepiej co 3 godziny
2. Wypijaj ok. 2 l wody mineralnej dziennie – często i małymi porcjami
3. Ostatni posiłek przyjmuj najpóźniej na 2-3 godziny przed snem

Jeżeli jesteś już naszym klientem możesz korzystać z bezpłatnych porad naszego dietetyka. Pytania możesz zadawać telefonicznie lub mailowo, albo umówić się na osobiste spotkanie pod numerem telefonu – 735 245 555.

TAK, wszystkie nasze pojemniki nadają się do używania w kuchenkach mikrofalowych.

Posiłki dowozimy od niedzieli do czwartku w godzinach wieczornych. Od 19:00 do 21:30. Są dwie opcje: dostawa do rąk własnych. Drugą możliwością jest podanie kodu do domofonu i zostawienie paczki na recepcji, pod drzwiami, na ogrodzeniu. Szczegóły najlepiej omówić telefonicznie, po złożeniu i opłaceniu zamówienia.Posiłki dowozimy od poniedziałku do piątku ( z możliwością posiłków w weekendy) w godzinach porannych. Od 6:00 do 9:00. Są dwie opcje : dostawa do rąk własnych. Dugą możliwością jest podanie kodu do domofonu i dostawa do wybranej godziny lub zostawienie paczki na recepcji, pod drzwiami, na ogrodzeniu. Szczegóły najlepiej omówić telefonicznie, po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

Dostawa Zdrowego Cateringu Obora na Wynos możliwa jest na obszarze miasta Darłowo, Sławno, Sianów i Koszalin, oraz miejscowości przylegające. Każdy adres dostawy potwierdzany jest indywidualnie. W celu uzyskania dodatkowych informacji nt. obszaru dostawy zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź za pomocą poczty elektronicznej czy Facebooka.

Masz tu całkowitą dowolność. Dowozimy już od 1 dnia. Sam decydujesz w jakie dni dostarczamy do Ciebie posiłki.Masz tu całkowitą dowolność. Dowozimy już od 1 dnia. Sam decydujesz w jakie dni dostarczamy do Ciebie posiłki.

Proponujemy spożywać posiłki po kolei (zgodnie z oznaczeniami). Posiłki Obora na Wynos zostały zbilansowane pod względem kaloryczności i składników odżywczych odpowiednio do pory dnia.